Početna Izbor Tjedni pregled događanja u Zagrebu (09. – 15.03.)

Tjedni pregled događanja u Zagrebu (09. – 15.03.)

2151
0
Događanja u Zagrebu
Foto: Pixabay

Nastavljamo s izdvajanjem atraktivnih događanja u Zagrebu u tjednu koji je pred nama. Najavljujemo koncerte, festivale, izložbe, sajmove, radionice, predavanja, zanimljive konferencije za novinare, sportska događanja i sl., a ovisno o obavijestima i najavama koje će stići u međuvremenu, popis će se kroz tjedan kontinuirano nadopunjavati.

PONEDJELJAK, 09.03

  • Web Marketing Akademija: Osnove web marketinga – Event centar Ilica, 17-21h (LINK)
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • NOGOMET (1.HNL): Lokomotiva – Rijeka – Stadion u Kranjčevićevoj, 18h
  • IZLOŽBA (OTVORENJE): Đurđica Kocijančić Šnidarić / “44=44” – Narodno sveučilište Dubrava, 19h (LINK)
  • PREMIJERA (KAZALIŠTE): “Kabaret tamne zvijezde” (Z.Burić) – Teatar &TD, 20h (LINK)

UTORAK, 10.03.

  • Otvaranje prvog socijalnog dućana u Zagrebu – Siget 18a, 12h (LINK)
  • Chuck Norris rođendan – Norris Cafe, 16-23h (LINK)
  • Web Marketing Akademija: Osnove web marketinga – Event centar Ilica, 17-21h (LINK)
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • IZLOŽBA (OTVORENJE): Snježana Ban i Damir Sokić / “1+1=3” – Academia Moderna, 19h (LINK)
  • PREDAVANJE: “1000 otoka, 200 strategija i jedan stratagem” (dr.sc. Nenad Starc, Ekonomski institut Zagreb) – Centar za kulturu Trešnjevka / Galerija Modulor, 18h (LINK)
  • PREDAVANJE: “Biljna raznolikost viškog arhipelaga” (dr.sc. Sandro Bogdanović, Agronomski fakultet u Zagrebu) – Centar za kulturu Trešnjevka / Galerija Modulor, 18.45 (LINK)

SRIJEDA, 11.03.

  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • PROMOCIJA KNJIGE: “Umjetnost i politička korektnost” (Vladimir P. Goss) – Muzej za umjetnost i obrt, 12h
  • KONCERT (ANTENAPLUGGED): Dino Dvornik Tribute Band / Neno Belan&Fiumens / Jura Stublić – Green Gold Club, 21h (LINK)

ČETVRTAK, 12.03.

  • RADIONICA: “Financijsko planiranje i poslovni planovi” – Centar “Ključić oko vrata, Nova Ves 10, 9h
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • NOGOMET (1.HNL): Zagreb – Split – Stadion u Kranjčevićevoj, 18h
  • PROMOCIJA KNJIGE: “Ljubavne slastice” (Flora Turner-Vučetić) – Muzej za umjetnost i obrt, 19h
  • Gastronomske scene grada Beograda u Zagrebu – Hotel Aristos, 19h (LINK)
  • KONCERTNA PROMOCIJA SINGLA “Nije da me ne voliš” (Mangroove) – Funk Club, 22h

PETAK, 13.03.

  • CeKaTe Language Cafe – Centar za kulturu Trešnjevka, 18.30 – 20.30h (LINK)
  • Međunarodni sajam turizma Place2Go – Boćarski dom (LINK)
  • Prvi regionalni Whiskey sajam – Hypo centar (LINK)
  • Dani ljepote i fitnessa – Zagrebački velesajam (LINK)
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • ISU Svjetsko juniorsko prvenstvo u sinkroniziranom klizanju – Dom sportova (LINK)
  • KONCERT: Vlasta Popić + Moskau – Tvornica kulture, 21h (LINK)
  • KONCERT: Crvena jabuka – KC Dražen Petrović

SUBOTA, 14.03.

  • Besplatno testiranje ispravnosti vozila – AK Siget, 8-14h (LINK)
  • Međunarodni sajam turizma Place2Go – Boćarski dom (LINK)
  • Prvi regionalni Whiskey sajam – Hypo centar (LINK)
  • Dani ljepote i fitnessa – Zagrebački velesajam (LINK)
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • Tjedan frankofonskog filma – Kino Tuškanac (LINK)
  • 11. plivački miting za najmlađe: Miting sv. Patrika – bazen Utrine (LINK)
  • KONCERT: Vlatko Stefanovski – Tvornica kulture, 21h (LINK)
  • KONCERT: Ljetno kino & Tovareća mužika – Klub Sax!, 22h (LINK)
  • KONCERT: Songkillers – Metropolis Club, 22.30h (LINK)

NEDJELJA, 15.03.

  • Zagreb 5×5 utrka – Ravnice, 11-11.40 (LINK)
  • Međunarodni sajam turizma Place2Go – Boćarski dom (LINK)
  • Dani ljepote i fitnessa – Zagrebački velesajam (LINK)
  • Tjedan restorana – Zagreb i Hrvatska (LINK)
  • 11. plivački miting za najmlađe: Miting sv. Patrika – bazen Utrine (LINK)
  • KOŠARKA (ABA LIGA): Cedevita – Budućnost – Dom sportova, 19h