Početna Izbor Raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM...

Raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM centru i kinu Forum

288
0

Donosimo vam raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM centru i kinu Forum ( SD Stjepan Radić, Jarunska 2). Ulaz na filmske projekcije u kinu Forum i MM centru je besplatan, kao i na izložbe.

SVIBANJ 2019.
TEATAR &TD
3.5.pet.20:00M. Pejnović: KAD TADSEK
4.5.sub.20:00M. Pejnović: KAD TADSEK
7.,14.,21. 28.5.uto.19:00POJ: POEZIJA, JEDNOSTAVNO – radionicaPolukružna &TD
6.5.pon.21:00S. Božić: BORN TO PLEASEAtrij &TD
7.5.uto21:00S. Božić: BORN TO PLEASEAtrij &TD
8.5.sri.20:00O. Lozica: PRVI PUT KAD SAM TI VIDJELA LICESEK
9.5.čet.20:00O. Lozica: PRVI PUT KAD SAM TI VIDJELA LICESEK
10.5.pet20:00S. Božić: BOLJI ŽIVOT (Budućnost/Igre prijestolja)Polukružna &TD
15.5.I. Penović: KATALONAC – gostuje u Zetskom domu, Cetinje, Crna Gora
17.5.pet.20:00L. A. Fleger: ZAŠTO ŠUTIŠ?SEK
18.5.sub.20:00L. A. Fleger: ZAŠTO ŠUTIŠ?SEK
20.5.pon.20:00M. Ferlin: SAD SAM (Revisited) – u sklopu  20. Platforme HRPolukružna &TD
22.5.sri.20:00I. Penović: KATALONACVelika &TD
24.5.pet.20:00A. Tomić/J. Kovačić: MAGIC EVENINGVelika &TD
25.5.sub.20:00A. Tomić/J. Kovačić: MAGIC EVENINGVelika &TD
28.5.uto.21:00S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGA – premijeraPolukružna &TD
29.5.Sri.21:00S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGAPolukružna &TD
30.5.čet.21:00S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGAPolukružna &TD
KLUB SC
3.,10.,17.,24. i 31.5.20:00KVIZ PROMJENE – pub kviz
10.5.18:15HOT 100 I QUIZZING 101 – individualni kviz
17.5.18:15STEM 100 – individualni kviz
24.5.18:1580 AROUND THE WORLD – individualni kliz
GALERIJA SC I FRANCUSKI PAVILJON
7. – 25. 5.Dean Jokanović Toumin – LINIJA KAO DIMENZIJA PROSTORA + DODEKAGON
MM CENTAR
2. i 3.5.18:00REVIJA STUDENTSKOG FILMA
4.5.sub.16:00REVIJA STUDENTSKOG FILMA
 7. i 9. 5.20:00L. Von Trier: KUĆA KOJU JE IZGRADIO JACK
10.5.pet.20:00J. Vigo: NULA  IZ  VLADANJA
14. i 16. 5.20:00L. Chang-dong: IZGARANJE
21. i 23.5.20:00X. Giannoli: UKAZANJE
24.5.pet.20:00HELENA SCHULTHEIS  EDGELER- eksperimentalni video
24-26.5.KAZALIŠTE I MLADI 2019.: Ruska priča
28. i 30. 5.20:00L. Nemes: PRIJE MRAKA
31.5.pet.20:00PROŽDIRANI U VATRI, KRUŽIMO SUBTERRANEUSOM   –   ŽELJKO  KIPKE
KINO FORUM, SD Stjepan Radić
3.-5. 5.21:00J. Peretz: GLAZBENA LJUBAV
10.5.sub.21:00Nagrađeni filmovi Revije studentskog filma
11. i 12.5.21:00H. Kore-Eda: OBITELJSKE VEZE
18. i 19.5.21:00P. Pawlikowski: HLADNI RAT
23.5.20:30I. Ožegović: 10 PJESAMA KOJE SU OZNAČILE KRAJ MOG LJUBAVNOG ŽIVOTA
25. i 26.5.21:00A. Rohrwacher: SRETNI LAZZARO
31.5.21:00L. Guadagnino: SUSPIRIA
PAUK, SD Stjepan Radić
23.-30.5.STIV CINIK: Karikatura, sexs, laži  i  loše fotomontaže – multimedijalna izložba