Početna Vijesti Sport HOKEJ: Naše bez izgleda protiv Talijanki

HOKEJ: Naše bez izgleda protiv Talijanki

553
0

Drugoga dana Prvenstva Europe u hokeju na travi rezultati su očekivani. Druga utakmica između Poljske i Bjelorusije prekinuta je u poluvremenu zbog kiše i grmljavine. Utakmica je nastavljena nakon pauze od 30 minuta.

Naše protiv Talijanki nisu imali prilike ozbiljnije ugroziti protivnice. Prijateljska utakmica koja se odigrala uoči natjecanja, između ovih dviju ekipa, je bila 15:0 za Italiju. Italija je prošle godine igrala u prvoj jakosnoj skupini i razlika je evidentna.

Sutra je na rasporedu dvostruki program, igraju i dečki i cure. Kadeti moraju zaslužiti prve bodove.

Utorak 13.7.2010.

16:00    Kadetkinje         Rumunjska – Bugarska               0 : 2 (0 : 2)

18:00    Kadetkinje         Poljska – Bjelorusija                     6 : 1 (2 : 0)

20:00    Kadetkinje         Hrvatska – Italija                      0 : 14 (0 : 9)