Početna Izbor Raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM...

Raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM centru i kinu Forum

153
0

Donosimo vam raspored programa za svibanj u Teatru &TD, Galeriji SC, Francuskom paviljonu, MM centru i kinu Forum ( SD Stjepan Radić, Jarunska 2). Ulaz na filmske projekcije u kinu Forum i MM centru je besplatan, kao i na izložbe.

SVIBANJ 2019.
TEATAR &TD
3.5. pet. 20:00 M. Pejnović: KAD TAD SEK
4.5. sub. 20:00 M. Pejnović: KAD TAD SEK
7.,14.,21. 28.5. uto. 19:00 POJ: POEZIJA, JEDNOSTAVNO – radionica Polukružna &TD
6.5. pon. 21:00 S. Božić: BORN TO PLEASE Atrij &TD
7.5. uto 21:00 S. Božić: BORN TO PLEASE Atrij &TD
8.5. sri. 20:00 O. Lozica: PRVI PUT KAD SAM TI VIDJELA LICE SEK
9.5. čet. 20:00 O. Lozica: PRVI PUT KAD SAM TI VIDJELA LICE SEK
10.5. pet 20:00 S. Božić: BOLJI ŽIVOT (Budućnost/Igre prijestolja) Polukružna &TD
15.5. I. Penović: KATALONAC – gostuje u Zetskom domu, Cetinje, Crna Gora
17.5. pet. 20:00 L. A. Fleger: ZAŠTO ŠUTIŠ? SEK
18.5. sub. 20:00 L. A. Fleger: ZAŠTO ŠUTIŠ? SEK
20.5. pon. 20:00 M. Ferlin: SAD SAM (Revisited) – u sklopu  20. Platforme HR Polukružna &TD
22.5. sri. 20:00 I. Penović: KATALONAC Velika &TD
24.5. pet. 20:00 A. Tomić/J. Kovačić: MAGIC EVENING Velika &TD
25.5. sub. 20:00 A. Tomić/J. Kovačić: MAGIC EVENING Velika &TD
28.5. uto. 21:00 S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGA – premijera Polukružna &TD
29.5. Sri. 21:00 S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGA Polukružna &TD
30.5. čet. 21:00 S. Seidel:  HAMLET ZA SVAKOGA Polukružna &TD
KLUB SC
3.,10.,17.,24. i 31.5. 20:00 KVIZ PROMJENE – pub kviz
10.5. 18:15 HOT 100 I QUIZZING 101 – individualni kviz
17.5. 18:15 STEM 100 – individualni kviz
24.5. 18:15 80 AROUND THE WORLD – individualni kliz
GALERIJA SC I FRANCUSKI PAVILJON
7. – 25. 5. Dean Jokanović Toumin – LINIJA KAO DIMENZIJA PROSTORA + DODEKAGON
MM CENTAR
2. i 3.5. 18:00 REVIJA STUDENTSKOG FILMA
4.5. sub. 16:00 REVIJA STUDENTSKOG FILMA
 7. i 9. 5. 20:00 L. Von Trier: KUĆA KOJU JE IZGRADIO JACK
10.5. pet. 20:00 J. Vigo: NULA  IZ  VLADANJA
14. i 16. 5. 20:00 L. Chang-dong: IZGARANJE
21. i 23.5. 20:00 X. Giannoli: UKAZANJE
24.5. pet. 20:00 HELENA SCHULTHEIS  EDGELER- eksperimentalni video
24-26.5. KAZALIŠTE I MLADI 2019.: Ruska priča
28. i 30. 5. 20:00 L. Nemes: PRIJE MRAKA
31.5. pet. 20:00 PROŽDIRANI U VATRI, KRUŽIMO SUBTERRANEUSOM   –   ŽELJKO  KIPKE
KINO FORUM, SD Stjepan Radić
3.-5. 5. 21:00 J. Peretz: GLAZBENA LJUBAV
10.5. sub. 21:00 Nagrađeni filmovi Revije studentskog filma
11. i 12.5. 21:00 H. Kore-Eda: OBITELJSKE VEZE
18. i 19.5. 21:00 P. Pawlikowski: HLADNI RAT
23.5. 20:30 I. Ožegović: 10 PJESAMA KOJE SU OZNAČILE KRAJ MOG LJUBAVNOG ŽIVOTA
25. i 26.5. 21:00 A. Rohrwacher: SRETNI LAZZARO
31.5. 21:00 L. Guadagnino: SUSPIRIA
PAUK, SD Stjepan Radić
23.-30.5. STIV CINIK: Karikatura, sexs, laži  i  loše fotomontaže – multimedijalna izložba